با ما تماس بگیرید

021-8682

مدیرعامل پرشین گلف در بازدید از غرفه کفش ملی بر حمایت از تولیدات داخلی تاکید کردند

مدیرعامل پرشین گلف در بازدید از غرفه کفش ملی بر حمایت از تولیدات داخلی تاکید کردند

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف ظهر امروز مدیرعامل و مدیران این شرکت در حمایت از تولیدات کفش ملی از غرفه این شرکت در چهارمین نمایشگاه بین المللی کفش ،کیف وچرم بازدید نمودند.

امیرآبادی زاده که به دعوت علی شالباف مدیرعامل شرکت #کفش_ملی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده بود ضمن استقبال گرم ایشان به بازدید از محصولات این شرکت پرداختند و افزودند کفش ملی یاد آور خاطرات چند نسل از مردم این سرزمین است و وظیفه همه ما ست که در هرجا که هستیم و به هر شکلی که می توانیم از این برند ملی و سرمایه کشوری حمایت کنیم.

امیرآبادی زاده در ادامه با بیان اینکه در دو سال گذشته وجهت عمل به سیاست هم افزایی شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا کارکنان شرکت پرشین گلف از محصولات این شرکت استفاده می نمایند خاطرنشان کردند تولید ملی فقط با حمایت مصرف کنندگان قابل پیشرفت و رشد است و همه باید در هرجا که میتوانند از تولید ملی حمایت کنند.

شالباف نیز در ادامه این دیدار ضمن خوشامد گویی به مدیرعامل شرکت پرشین گلف و هیات همراه به اقدامات انجام شده در این شرکت پرداختند وافزودند با اقدامات انجام شده زیرساخت های مناسبی صورت پذیرفته است که در ماه های آینده به سمع و نظر عموم مردم عزیز خواهد رسید. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.