با ما تماس بگیرید

021-8682

یازدهمین جلسه شورای مدیران شرکت پرشین گلف با حضور مدیر عامل و کلیه اعضا برگزار گردید

یازدهمین جلسه شورای مدیران شرکت پرشین گلف با حضور مدیر عامل و کلیه اعضا برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پرشین گلف یازدهمین جلسه شورای مدیران این شرکت با حضور مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل و کلیه اعضا برگزار گردید.

این جلسه که با هدف ارایه راهکارهای پیشبرد فروش و توسعه اقدامات جدید این شرکت برگزار گردید مهدی امیر آبادی زاده با اشاره به رشد فروش بلیط و همچنین تور نسبت به مدت مشابه سال قبل و از همه مهمتر رضایت 95 درصدی بازنشستگان و مشتریان عزیز اشاره کردند و افزودند آمار و ارقام نشان دهنده رخ دادن اتفاقات خوبی در این مجموعه است که علی رغم فشارها و مشکلات فراوان نتوانستند بر اراده کارمندان این شرکت غلبه کنند و چرخ پر توان این مجموعه به سرعت در حال حرکت است.

امیرآبادی زاده با اشاره به فضای آرام ، اتحاد وهمدلی بوجود آمده نزد کارکنان شرکت در همه سطوح ،تعاون وهمکاری و دوری از حاشیه را رمز موفقیت این مجموعه دانستند و از همه مدیران ،روسا وکارمندان تشکر وقدردانی کردند.

در ادامه مدیران و روسای بخش های مختلف به ارایه برنامه های بخش های خود جهت پیشبرد فروش از جمله کاملتر شدن وبسایت فروش آنلاین این شرکت گسترش تبلیغات و بازاریابی و تعامل با شرکت های بیشتر پرداختند. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.