با ما تماس بگیرید

021-8682

انعقاد تفاهم نامه فروش خدمات گردشگری به اداره رفاه کارکنان بانک رفاه

انعقاد تفاهم نامه فروش خدمات گردشگری به اداره رفاه کارکنان بانک رفاه

 مهدی امیر آبادی زاده مدیرعامل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف از ارائه انواع خدمات گردشگری به کارکنان بانک رفاه  خبر داد.

امیر آبادی زاده در دیدار با سید محمد یزدی خواه رئیس اداره رفاه کارکنان بانک رفاه به تشریح انواع خدمات گردشگری قابل عرضه در پرشین گلف پرداختند و افزودند دامنه ارائه خدمات پرشین گلف به ادارات و سازمان ها در حال گسترش است و این امر دقت ،کیفیت واهمیت بیشتری را می طلبد که کارکنان این شرکت به آن واقف هستند.

ایشان در ادامه به رشد تورهای بازنشستگان کشوری در شرکت پرشین گلف اشاره داشتند و دلیل این موفیت را جلب رضایت 95در صدی بازنشستگان عزیز  

، بالا بردن کیفیت خدمات و مشتری مداری دانستند.

سید محمد یزدی خواه رئیس اداره رفاه کارکنان بانک رفاه نیز با استقبال از همکاری با شرکت پرشین گلف بعنوان یک شرکت موفق دولتی در زمینه گردشگری ،خاطر نشان کردند ؛کیفیت ،امنیت و قیمیت مناسب از فاکتورهای اصلی این مجموعه برای ارائه سفر مطلوب به همکاران محترم است که بابررسی های انجام شده این موارد از اصلی ترین اهداف مجموعه پرشین گلف به شمار می رود.

گفتنی است مذاکرات اولیه با شرکت هاو سازمان های بزرگی همچون وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،سازمان بهزیستی،وزارت صنعت ومعدن،شرکت داداش برادر(آیدین)،مجلس شورای اسلامی،وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی و... انجام شده است ودر آینده ای نزدیک با انعقاد تفاهم نامه نهایی از خدمات این شرکت استفاده خواهند کرد.

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.