با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرشین گلف

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرشین گلف

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت باحضور نمایندگان محترم ،سهامداران ،حسابرس قانونی، مدیر عامل واعضای هیأت مدیره برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهدی امیر آبادی زاده مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره به بیان گزارشی از آمارها واقدامات سه ماهه چهارم سال 1395پرداختند وافزودندبا توجه به آمارهای مطرح شده ومدت زمان کم ،بدون اضافه کردن حتی یک نیروی انسانی ودرحالی که کاهش این موضوع را در بر داشتیم ،توانستیم با یاری خداوند وتلاش همکاران زحمتکش وبدون ایجاد خلل در ارایه خدمات به بازنشستگان عزیز شرکت پرشین گلف را به انسجام وانضباط کامل برسانیم ورضایت مسئولین وبازنشستگان عزیزرا جلب نماییم.

کمال الدین پیر مؤذن عضو محترم هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری ورییس مجمع با اشاره به اقدامات انجام شده و آمارهای مطلوب مطرح شده به تقدیر و تشکر از مدیریت واعضای هیأت مدیره پرداختند و خاطر نشان کردندشرکت پرشین گلف یکی از شرکتهایی است که به طور مستقیم با بازنشستگان محترم در ارتباط است وبه نوعی رضایت این عزیزان از پرشین گلف رضایت از صندوق ازنشستگی کشوری محسوب می شود.

در ادامه بازرس قانونی شرکت به ارائه گزارش خود پرداختند وبا توجه به اقدامات اثر بخش وانضباط مالی صورت گرفته در سه ماهه چهارم سال 1395 بعد از گذشت چندین سال از نظر خود حسابرس وبازرس قانونی مطلوب ارزیابی شد.

سپس عبدالمجید قند ریز معاون محترم امورشرکتها ومجامع هلدینگ آتیه صبا وناظر مجمع نسبت به پیگیری امور مطرح شده در مجامع قبلی پرداختند که توضیحات بازرس قانونی و امیر آبادی زاده مدیر عامل شرکت را در پی داشت.

 دستور جلسه :

پس از انتخاب هیئت رئیسه ، دستور جلسه بشرح ذیل توسط رئیس مجمع قرائت گردید :

  • استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره و گزارش بازرس قانونی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف .
  • بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورتهای مالی شرکت مشتمل بر ترازنامه در تاریخ  30 /12/1395       و صورت سود و زیان برای سال مالی منتهی به تاریخ مذکور .
  • تعیین روزنامه کثیر الانتشار
  • انتخاب بازرس و حسابرس اصلی و علی البدل قانونی .
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد.

 

 مصوبات :

  • صورتهای مالی شرکت مشتمل ترازنامه در تاریخ  30/12/1395   و صورت سود و زیان و جریان وجوه نقد  منتهی به  30/12/1395  مورد تصویب قرار گرفت .
  • مجمع عمومی معاملات مشمول ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت به شرح منعکس در یاد داشت توضیحی شماره  28   همراه صورتهای مالی را تنفیذ نمود  .
  • روزنامه اطلاعات بعنوان روزنامه کثیر الانتشار تعیین گردید .
  • موسسه حسابرسی شاخص اندیشان به شماره ثبت15566 و شناسه ملی 10100573323 بعنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی رهبین به شماره ثبت8977 و شناسه ملی 10100379311 بعنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به  30/12/1396  انتخاب و تعیین حق الزحمه و انعقاد قرارداد با موسسه مزبور به هیئت مدیره شرکت تفویض گردید .

 

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

علی اعلایی 01 تیر 1396 - 02:25

آقای امیرآبادی از مدیران توانمند و متخصص و متعهد و مدیر خوش برخورد و دلسوز و با فکر و عملیاتی از شناختی که از ایشون سراغ دارم شرکت پرشین گلف شکوفا و پویا میشه خوش بحال پرسنل شرکت پرشین گلف

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.