با ما تماس بگیرید

021-8682

انعقاد تفاهم نامه همکاری با کانون بازنشستگان ثبت احوال کشور

انعقاد تفاهم نامه همکاری با کانون بازنشستگان ثبت احوال کشور

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف با انعقاد تفاهم نامه شرکت پرشین گلف و کانون بازنشستگان ثبت احوال کشور از این پس بازنشستگان  عزیز می توانند علاوه بر روش های قبلی،جهت ثبت نام واستفاده از تورهای بازنشستگان کشوری به این کانون مراجعه نمایند.

محمد علی عمادی رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان کشوری با تقدیر وتشکر از اهمیت بخشیدن به همکاری با کانون های بازنشستگی دستگاههای دولتی بعنوان پل ارتباطی مناسب بین شرکت پرشین گلف و بازنشستگان عزیز خواستار تداوم وگسترش این روابط شد.

مهدی امیرآبادی زاده مدیرعامل شرکت پرشین گلف نیز در ادامه این دیدار به آمادگی عملیاتی شرکت پرشین گلف در گسترش روابط با کانون های سراسر کشور اشاره کردند وافزودند هدف ما رضایت بازنشستگان است ما باید با سهولت در برقراری ارتباط و ثبت نام بازنشستگان عزیز از نزدیکترین نقطه تا دور افتاده ترین نقطه کشور رضایت این عزیزان را جلب نماییم.

امیرآبادی زاده با تشریح اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر در بخشهای اطلاع رسانی،ثبت نام ،خدمات ترانسفر،خدمات هتل ها و... که منجر به کسب رضایت حد اکثری بازنشستگان عزیز گردیده است خاطرنشان کردند؛متاسفانه بدلیل عدم اطلاع رسانی  بسیاری از بازنشستگان عزیز اطلاعات کافی از این خدمات ارزشمند نداشتند اما بحمدالله با تلاش همکاران زحمتکش شرکت پرشین گلف امروز ما از دورترین نقطه کشور درخواست سفر داریم و عزیزان بازنشسته به راحتی ثبت نام خودرا انجام می دهند.

در پایان سید محمد میر فخرایی عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان ثبت احوال کشور با ابراز خرسندی از روند رو به رشد شرکت پرشین گلف و خدمت رسانی بی نظیر به این قشر فرهیخته از مدیریت و کارکنان شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف تقدیر وتشکر کردند.  

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.