با ما تماس بگیرید

021-8682

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرشین گلف وجمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرشین گلف وجمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف با پیگیری ها ومذاکرات مستمر مدیرعامل این شرکت تفاهم نامه همکاری با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به امضای طرفین رسید.

مهدی امیرآبادی زاده عصر امروز در دیدار با دکتر ابوالقاسم گرجی معاون توسعه منابع انسانی وپشتیبانی جمعیت حلال احمر جمهوری اسلامی ایران به بیان خدمات وتوانمندیهای شرکت پرشین گلف در بخش گردشگری کشور وخدمت رسانی به جامعه بزرگ بازنشستگان کشور پرداختند وافزودند پرشین گلف تنها یک آژانس ویا یک بنگاه اقتصادی نیست و استراتژی این شرکت بدست آوردن سود اجتماعی به جای کسب سود اقتصادی است.

امیرآبادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت افزایش شور ونشاط در نزد کارکنان ادارات وسازمان ها اشاره کردند و خاطرنشان کردند ما می خواهیم از همین امروز تا زمان بازنشستگی وبعد از آن  در کنار کارکنان وکارمندان دستگاه های مختلف، ادارات وسازمان ها باشیم وخدمات گردشگری خود را به این عزیزان عرضه کنیم.

ایشان با اشاره به وسعت جمعیت هلال احمر که حدود 7سازمان را اعم از سازمان امداد ونجات ،سازمان داوطلبان ،سازمان جوانان هلال احمر،سازمان تدارکات پزشکی و ... رادر دل خودجای داده است، این تفاهم نامه را موفقیتی چشمگیر برای شرکت پرشین گلف دانستند وافزودند ؛انشاالله با یاری خداوند و اتکا به توانمندی نیروهای زحمتکش ومتخصص پرشین گلف همانگونه که به شرکت های مهمی مانند شرکت فرودگاههای کشور ،بانک مسکن ،توسعه آب ونیروی ایران و...خدماتی مطلوب ارائه نمودیم ورضایت این شرکت ها را جلب نمودیم بتوانیم به جمعیت پرتلاش و جان بر کف هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز خدمت کنیم. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مژگان مرتاض 10 مهر 1396 - 10:20

ضمن عرض تبریک به جهت عقد تفاهم نامه با مجموعه بزرگ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، خداوند بزرگ و منان را به لحاظ مقدر فرمودن انسانی کامل با دارا بودن مدیریت و تخصص شاکرم و آرزو دارم بزودی شرکت پرشین گلف با مدیریت با صلابت جنابعالی به جایگاه ویژه در میان سایر شرکت هایی که در صنعت هوائی و توریسم فعالیت دارند برسد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.