با ما تماس بگیرید

021-8682

انعقاد تفاهم نامه همکاری پرشین گلف با شرکت توسعه گردشگری ایران

انعقاد تفاهم نامه همکاری پرشین گلف با شرکت توسعه گردشگری ایران

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مهدی امیرآبادی زاده مدیرعامل این شرکت با امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت توسعه گردشگری ایران رسما از آغاز همکاری فیمابین خبر داد.

امیرآبادی زاده با اشاره به پکیج کامل خدمات گردشگری شرکت پرشین گلف از تهیه بلیط هواپیمای داخلی وخارجی،تهیه بلیط قطار،رزرواسیون هتلهای داخلی وخارجی و اخذ ویزاگرفته تا برگزاری انواع تورهای یکروزه وچندروزه داخلی وخارجی وبرگزاری همایش ها وجشنواره های سازمان ها و ادارات افزودند تعامل با شرکتهای بزرگ وفعال در عرصه گردشگری جزء برنامه ها واهداف شرکت پرشین گلف است و انعقاد قرارداد همکاری با شرکتهای بزرگی همچون بانک مسکن ،شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران ،شهرداری تهران ،برج میلاد، شیر پگاه و... خود گواه روند رو به جلوی این استراتژی است.

مدیرعامل پرشین گلف در ادامه افزودند: همکاری با شرکت توسعه گردشگری ایران که یکی از شرکت های مهم وپیشرو در زمینه ارائه خدمات به گردشگران داخلی وخارجی به شمار می آید وبا دارا بودن هتل های 5ستاره در کشور که هتل لاله تهران یکی از آن هاست از اهمیت خاصی برخوردار است وگام دیگری بسوی اقتصاد مقاومتی وهم افزایی درون سازمانی نیز به شمار می آید.

نعمت الله شهبازی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار خاطرنشان کردند شرکت پرشین گلف در ماه های اخیر وبا تغییرات مدیریتی سازنده خود به یکی از شرکت های موفق در زمینه گردشگری تبدیل شده است وبدون شک همکاری با  شرکت خدمات مسافرت هوایی پرشین گلف با ظرفیت جابجایی وسیع مسافر واز همه مهمتر ارائه خدمات به جامعه بازنشستگان عزیز باعث افتخار مجموعه توسعه گردشگری ایران به شمار می رود.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.