با ما تماس بگیرید

021-8682

حضور مدیرعامل شرکت پرشین گلف در دوازدهمین بزرگداشت روزخانواده وتکریم بازنشستگان

حضور مدیرعامل شرکت پرشین گلف در دوازدهمین بزرگداشت روزخانواده وتکریم بازنشستگان

دوازدهمین بزرگداشت روز خانواده وتکریم بازنشستگان با حضور دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون کار ورفاه اجتماعی ،دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ،مهندس آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا وجمعی از مدیران صندوق بازنشستگی کشوری با هدف تکریم بازنشستگان فرهیخته و نخبه سراسر کشور در سالن همایشهای پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

در این مراسم که از بخش های مختلف فرهنگی و اجتماعی بر خوردار بود دکتر محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افتتاح پنج خانه اميد بازنشستگان کشوري همزمان با برگزاري همايش ۲۵ ذي الحجه، خبر داد و افزود: تا کنون ۳۸ خانه اميد به بهره برداري رسيده و با افتتاح اين ۵ خانه اميد، شمار آن ها به ۴۳ خانه اميد مي رسد.

در ادامه وزیرتعاون کار ورفاه اجتماعی نیز در سخنانی از تلاش اين وزارتخانه، براي تدوين طرحي جامع در مورد پايدارسازي صندوق‌هاي بازنشستگي خبر داد.
علي ربيعي در همايش ملي گراميداشت روز خانواده و تکريم بازنشستگان در تهران، گفت: براساس طرح جامع پايدارسازي صندوق هاي بازنشستگي، بهتر شدن وضعيت صندوق ها و بهبود وضعيت بازنشستگان هدف گذاري شده است.

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری نیز با اشاره به تکریم بازنشستگان و احترام به زحمات چندین ساله این عزیزانافزود:وقتي نگاه به بازنشستگان، نگاه فرصت اندوزي و بهره وري نباشد، رويکرد صندوق هاي بازنشستگي همين مي‌شود که در دهه‌هاي گذشته شاهد آن بوديم و به جاي آنکه حاصل اندوخته تجارب، درآمد پايدار باشد، صندوق‌ها به چالش تبديل شدند که حاصل سوءتدبير است.  

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

آتنا رجبی 26 شهریور 1396 - 15:31

با سلام
از آقای دکتر اسلامیان تشکر میکنم بابت بهتر شدن وضعيت صندوق و بهبود وضعيت بازنشستگان

عاطفه پویاپور 26 شهریور 1396 - 15:25

سالمندان و بازنشستگان به دليل كهولت و كاهش توانايي هايشان، از أقشار آسيب پذير جامعه محسوب مي شوند، بنابراين بايد
تحت توجه و حمايت هاي لازم قرار بگيرند و نيازهاي آنها در ابعاد جسمي، اجتماعي، و رواني مورد ارزيابي و پاسخگويي واقع
شود.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.