با ما تماس بگیرید

021-8682

مدیر عامل پرشین گلف از ارائه خدمات گردشگری به خانواده بزرگ تامین تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبرداد

مدیر عامل پرشین گلف از ارائه خدمات گردشگری به خانواده بزرگ تامین تامین اجتماعی در آینده نزدیک خبرداد

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف مهدی امیر آبادی زاده در دیدار با مهندس جباری عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مرکز از ارائه انواع خدمات گردشگری به بازنشستگان این سازمان خبر داد.

امیر آبادی زاده با بیان اقدامات انجام گرفته اخیردر بالابردن کیفیت تورها وهتل های طرف قرارداد از سه ستاره به چهار وپنج ستاره و کامل نمودن سامانه اختصاصی فروش آنلاین خاطرنشان کردند پرشین گلف در حال ارائه خدمات به شرکت های بزرگی از جمله بانک مسکن، شرکت شیر پگاه ،شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران ،برج میلاد و... می باشد که این نشان دهنده جلب رضایت این مجموعه ها و ارائه خدمات مطلوب به کارکنان این سازمان ها ست.

ایشان درادامه به تکریم بازنشستگان محترم صندوق بازنشستگی کشوری و جلب رضایت حداکثری این عزیزان اشاره کردند و افزودند پیشرف امروز پرشین گلف را مدیون دعای خیر این عزیزان هستیم وتمام تلاش خودرا به کار بسته ایم تا با ارائه  بهترین خدمات وکمترین قیمت گوشه ای از زحمات چندین ساله این عزیزان را جبران کنیم.

مدیر عامل پرشین گلف با اشاره به این نکته که بازنشستگان و پیشکسوتان در هر سازمان و نهادی قابل احترام وعزیز هستند خاطرنشان کردند ما در شرکت پرشین گلف پیش از آن که به دنبال سود اقتصادی باشیم در پی سود اجتماعی وانسانی هستیم و خدمت به این عزیزان را مایه افتخار خود می دانیم و آمادگی خودرا جهت ارائه انواع خدمات گردشگری تورهای  داخلی وخارجی ،بلیط هواپیمای داخلی وخارجی ،عتبات عالیات ،رزرو هتل در سراسر دنیا ،اخذ ویزای شنگن ،فروش بلیط قطار ،فروش بلیط اتوبوس و کلیه خدمات دیگر به خانواده بزرگ تامین اجتماعی اعلام می نماییم.

جباری عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مرکز نیز با اشاره به شناخت کامل از پرشین گلف در سال های اخیر این شرکت را یکی از کاملترین و بروز ترین آژانس های هواپیمایی کشور توصیف کردند و افزودند باعث افتخار است بتوانیم در آینده ای نزدیک از توان این شرکت درجهت ارائه انواع خدمات گردشگری به  بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی استفاده نماییم.   

دسته ها: اخبار

دیدگاه های بازدیدکنندگان

سیدرحیم مرسلی 14 شهریور 1396 - 23:48

سلام وتشکرازهمکاران ارجمندکانون بازنشستگان ومدیریت محترم شرکت پرشین گلف ،امیدوارم این همکاریها گستره بیشتری ازهمکاران راپوشش دهد.مخصوصا مسافرتهای خارجی اروپایی نیازبه مساعدت واعطای تسهیلات بیشتری است که ان شاءالله بامساعی بیشترقابل حل خواهدبود همکاربازنشسته ازآذربایجان شرقی،مرسلی

داوود چالاكي 14 شهریور 1396 - 15:48

اين اقدامات دكتر اميرابادي بسيار ارزنده و قابل تقدير است

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.