با ما تماس بگیرید

021-8682

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران در سال 1396

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران در سال 1396

در ابتدای این جلسه که با میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) وروز پدرمقارن شده بود امیر آبادی زاده  ضمن اشاره به زندگی پربار امیر مؤمنان حضرت علی (ع) ومقام والای پدر این روز را به هیأت مدیره محترم وهمکاران شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی وزیارتی پرشین گلف تبریک گفتند.

در ادامه ایشان به نامگذاری  سال ۱۳۹۶از سوی مقام معظم رهبری اشاره کردند و افزودند در سالی که مقام عظمای ولایت آن را اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال نامیدند باید با یکدلی وهمراهی وتلاش بیش از پیش بکوشیم تا به این شعار جامه عمل پوشانده و با شناخت راهکارهای مناسب بطور مستقیم ویا غیر مستقیم شغل ایجاد کرده وبه اقتصاد ومعیشت جامه کمک کنیم.

ایشان با اشاره به افزایش فروش بلیط وتور در ایام نوروز امسال افزودند بحمدالله از همین ابتدای سال با همت شما مدیران وکارکنان عزیز قدم محکمی را برای تحقق اهداف بزرگی که در پیش داریم برداشتیم وانشاالله این امر ادامه خواهد داشت.

در ادامه این جلسه احمد تاجیک عضو محترم هیأ ت مدیره ومعاونت مالی اداری ضمن تبریک سال نوومیلاد با سعادت حضرت علی (ع) وروز پدر به مدیران وکارکنان شرکت، از مدیر عامل محترم که با دلسوزی و اهمیت خاصی در این چند ماه شرکت را با تغییرات اساسی وساختاری مواجه ساخته اند تشکرو از مدیران خواستند با همت جهادی و عظم راسخ در پی پیشبرد اهداف شرکت قدم بر داشته و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

مدیران شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف نیز با ارائه گزارشی از اقدامات وبرنامه های خود آمادگی بیش از پیش خود را برای تحقق این اهداف وکمک به ارتقای فعالیتهای شرکت اعلام کردند.

در پایان درویش پور ریاست محترم هیأت مدیره شرکت خدمات مسافرت هوایی،جهانگردی وزیارتی پرشین گلف ضمن تبریک سال نو ومیلاد با سعادت حضرت علی (ع) وروز پدر  با جمع بندی موارد ذکر شده در جلسه وبا مثبت ارزیابی کردن این اقدامات  ابراز امیدواری کردند سال ۱۳۹۶سالی پر از برکت وپیشرفت برای شرکت پرشین گلف خواهد بود.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.