معارفه مدیرهتل محلات

معارفه مدیرهتل محلات

مراسم تودیع و معارفه مدیر هتل آبدرمانی محلات

به گزارش روابط عمومی شرکت پرشین گلف مراسم تودیع و معارفه مدیر هتل آبدرمانی محلات با حضور دکتر عظیمی پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و همچنين مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی گردشگرى پرشين گلف برگزار شد.

سید علیرضا عظیمی پور در ابتدا با بیان اینکه حوزه گردشگری بیشترین آسیب را از ویروس کرونا دیده است، اظهار داشت: پیدایش ویروس کرونا تلنگر سنگینی به مناسبات زندگی مردم در کل دنیا وارد کرد و تفریح و گردشگری که همواره در زندگی مردم جای داشته اکنون بدلیل پروتکل های بهداشتی ناشی از کرونا کمرنگ تر شده است و موجب شده این حوزه کم رونق شود.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا تصریح کرد: متاسفانه حوزه گردشگری در قبل از پیدایش کرونا هم بازدهی مناسبی برای سرمایه گذاری نداشته است چرا که میزان سرمایه ای که ما برای این حوزه اختصاص داده ایم ، سود خیلی پایینی را جذب می کند و این نشان دهنده سوءمدیریت در این حوزه است که نمی توانند بازدهی بالایی از سرمایه ای که در اختیارشان هست را جذب کنند.وی خاطرنشان کرد: کرونا ، کسب و کار حوزه گردشگری را بشدت تحت تاثیر قرار داده است ولی ما باید با همین شرایط کرونا تغییرات و ابتکاراتی داشته باشیم که بهترین سرویس را ارائه کنیم تا بازدهی شرکت را بالا ببریم.

عظیمی پور با اشاره به اینکه سیاست آتیه صبا کوچک سازی بنگاه هاست اظهار کرد: بر همین اساس تصمیم گرفته ایم که در هر حوزه یک شرکت را راس قرار دهیم تا دیگر شرکت های آن حوزه را مدیریت کند . در بخش گردشگری هم شرکت پرشین گلف عهده دار این امر شده است و مدیریت شرکت های آبدرمانی محلات و آرین پارسه کیش با این شرکت است . با این رویکرد بوروکراسی اداری و نیروی انسانی مازاد کاهش پیدا می کند و بالطبع هزینه ها هم کاهش می یابند.

وی تاکید کرد: با تغییر مدیریت در شرکت آبدرمانی محلات به دنبال بازنگری جدید در این شرکت هستیم که امیدوارم با برنامه هایی که داریم بازدهی این مجموعه را افزایش دهیم.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا با اشاره به انتظارات از مدیریت جدید آبدرمانی محلات ، گفت:در گام اول باید از ظرفیت های موجود شرکت به بهترین نحوه استفاده کنید تا درآمدتان بالا رود و سپس باید با ایجاد تنوع درخدمات در این شرایط خاص راهی پیدا کنید تا سود دهی شرکت را افزایش دهید و همواره باید مطابق نظرات سهامداران در شرکت حرکت کنید و سلامت مالی را همیشه سرلوحه کارتان قرار دهید.

در پایان این جلسه حمزه خدابخشی به عنوان سرپرست شرکت آبدرمانی محلات معرفی گردید و از خدمات مهدی دشتکی در طول مدت فعالیت در این شرکت تقدیر بعمل آمد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *