ماه وصال مبارک

ماه وصال مبارک

به گزارش روابط عمومی شرکت پرشین گلف، بهبود خلیلی خمس مدیرعامل محترم این شرکت طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به همه همکاران تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَ الْفُرْقَانِ

در آستانه حلول ماه مبارک رمضان ، ایزد متعال را سپاس می‌گویم که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرارداد و فرصتی فراهم آورد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری از درگاه مهر بی‌نهایتش به آرامشی معنوی برسیم.

امید است در پرتو الطاف پرودگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تعمق این ماه مبارک ،فرصتی برای دعا، نیایش و شب زنده‌داری باشد که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد. چرا که تلاوت قرآن و رعایت تقوا، زمینه تعالی و بازگشت به فطرت الهی و زندگی عالی انسانی را فراهم می‌سازد.

بر خود لازم میدانم،حلول ماه پرفيض صيام و ماه پاکی و روشنی ، ماه رحمت و برکت و غفران ، رمضان المبارک را به همه مومنان و روزه داران از جمله شما همکاران محترم شرکت و خانواده گرامیتان تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه احدیت برای همه عزیزان قبولی طاعات و عبادت خاضعانه را خواستارم.

التماس دعا

بهبود خلیلی خمس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *