پیام تبریک مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پرشین گلف به مناسبت فرارسیدن نوروز۱۳۹۹

خلیلی خمس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و کارکنان شرکت پرشین گلف در سالی که گذشت طی پیامی فرارسیدن سال نو شمسی را به ایشان تبریک گفت

متن پیام به شرح ذیل است:

نوروز جشن تحول به احسن الحال ، جشن شادی و شکوفایی ، جشن همدلی و هم پیمانی ، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرز و بوم است .

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال 1399 ، بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند و شریف شرکت خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی پرشین گلف صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال ، سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت ، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .

خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان سال را پشت سرگذاشته و امید است در آغاز سال جدید با لطف و همت و همکاری شما و سرلوحه قرار دادن برنامه ها ، با تلاش در ارتقاء سطح بهره وری شاهد موفقیت های روزافزون باشیم .

در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو  همدل ، همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت بزرگ باشیم .

                                                                                               بهبود خلیلی خمس

                                                                               مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *