پیام تبریک مدیرعامل

پیام تبریک مدیرعامل

پیام تبریک خلیلی خمس به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

خلیلی خمس مدیرعامل شرکت پرشین گلف در پیامی عید سعید فطر را به همه مسلملنان جهان و علی الخصوص کارکنان این شرکت و بازنشستگان کشور تبریک گفت

متن کامل این پیام به این شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان ، ماه عبادت ، ماه نزول قرآن ، ماه ذکر خدا به پایان رسید . خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند ، همان بندگان مومنی که با روزه داری ، تلاوت قرآن و اقامه ی نماز همراه و هم نفسشان در این ایام مبارک بود.امیدوارم خداوند منان به کرم بی منتهایخود ما ار در زمره این بندگان خالص قرار دهد .

انشاالله که لطافت روح و سر زندگی دل و پرهیز از گناه ، به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان و پیروی از سنت رسول اکرم صلی الله علیه و سلم در لحضه لحضه حیات و گوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد. چرا که بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون روز های این ماه عزیز اندیشه عبادت پروردگار منان ، خدمتگزاری و مهربانی به خلق او ، علی الخصوص بازنشستگان عزیز را دارند.

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است . عید فطر روزی که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران ، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آیینه روشن قلب و جان می زداید.

اینجانب بر خود لازم می دانم حلول عید سعید فطر ، نماد برجسته رهایی از تن و مادیات و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان سراسر جهان و علی الخصوص همکاران ، بازنشستگان و خانواده های محترمشان تبریک عرض نموده و ادامه خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربان و خدمتگزاری به بندگان پروردگار را مسئلت می نمایم .

بهبود خلیلی خمس ، مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *