نمایندگی کل فروش بلیت شرکتهای
صفحه نخست خدمات

پرشین گلف با بهره وری از مدیریتی مجرب و با سابقه و کادری آزموده آماده ارائه خدمات در تمام روزهای هفته به مشتریان عزیز می باشد.

 فروش بلیط داخلی
شرکت پرشین گلف با دریافت مجوز بند "الف" از سازمان هواپیمایی کشوری و در جایگاه رکن دوم صنعت حمل و نقل هوائی بازرگانی ، امکان ارائه خدمات فروش بلیط کلیه شرکتهای هواپیمایی داخلی را دارا می باشد.

فروش بلیط خارجی
شرکت پرشین گلف رزرو و فروش بلیط کلیه شرکتهای هواپیمائی داخلی و خارجی را بصورت صدور مستقیم و غیر مستقیم (از طریق Voucher ) ارائه می نماید.

تور
با توجه به اینکه امروزه صنعت توریسم پس از صنایع نفت و خودرو سازی در رده سوم جهانی قرار دارد و در آتی بزرگترین صنعت جهان خواهد شد، ضمن اینکه کشور ایران از نظر جغرافیایی و مناظر طبیعی و همچنین میراث تاریخی منحصر به فرد می باشد. پرشین گلف ارائه خدمات به گردشگران داخلی و جهانگردان را سر لوحه و هدف اصلی خود قرار داده، و با دریافت مجوز بند "ب" از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و در جایگاه رکن دوم صنعت گردشگری اقدام به تشکیل تورها و برنامه ریزی گشتهای گروهی در این راستا نموده است.

تورهای ویژه بازنشستگان
از برنامه وسیع و پر اهمیت شرکت برگزاری تور ویژه بازنشستگان در ابعاد ملی و سطحی گسترده برای اعزام بازنشستگان کشور در مسیر گردشگری خارجی به کشور سوریه و مسیرهای داخلی به شهرهای مشهد مقدس، جزیره کیش ، همدان، اصفهان، شیراز، سرعین، یاسوج، شهرکرد، چابهار، یزد، شهرهای ساحلی شمال، قم و محلات می باشد و این برنامه با نظارت و پشتیبانی صندوق بازنشستگی کشوری از سال ۸۶ با اعزام ۲۷۵۰۰ نفر آغاز شده و در  سالهای آتی با گسترشی بیشتر ادامه خواهد یافت.