نمایندگی کل فروش بلیت شرکتهای
صفحه نخست اخبار جزئیات خبر
پيام مدیر عامل و نایب رئيس هيأت مديره شركت پرشین گُلف

تصوير خبر
مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل و نایب رئيس هيأت مديره شركت پرشین گُلف

شرکت پرشین گُلف باید شرکتی پیش رو و تأثیر گذار در توسعه صنعت گردشگری کشور باشد

مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره ضمن تشکر از حسُن اعتماد جناب آقای دکتر نیک کار اصفهانی مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در واگذاری مسئولیت اداره شرکت پرشین گُلف از زحمات جناب آقای حسن مسافری در دوران تصدی این سمت تقدیر و تشکرکرد وگفت. امروزه از صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن از جمله صنعت هتل داری و صنعت حمل و نقل به عنوان مهم ترین و قوی ترین صنایع در جهان یاد می شود. لذا اغلب تحلیل گران اقتصادی بر این باورند که در آینده ایی نزدیک این صنعت جایگزین صنعت عظیم و پر درآمد نفت خواهد شد.

وی ضمن اشاره به این که مدیران نخبه و کارآمد جزو ذخایر ارزشمند کشور و نظام به شمار می روند،گفت: بدون تردید آقای دکتر نیک کار از جمله مدیران نخبه و متخصصی است که رهنمودها و دانش بالای ایشان برای دستیابی به اهداف عالی شرکت و در نتیجه توسعه صنعت گردشگری برای ما بسیار راهگشا می باشد.

 وی افزود سخنان جناب آقای دکتر نیک کار درجمع اصحاب رسانه در خصوص اهمیت و جایگاه تأثیرگذار صنعت گردشگری و نقش بسزای آن بر اقتصاد کشور بسیار قابل تامل و در خور واکاوی است و آنچه مسلّم است مأموریت خطیر و تکلیف قانونی این شرکت را به منظور دستابی به اهداف مورد نظر سهامدار اصلی  بیش از پیش آشکار می سازد. به عنوان نمونه ایشان در گفت وگو با سایت خبری تابناک در این باره فرمودند: ما بر این باوریم که نفت اصلی کشورمان «گردشگری» است. چرا؟ این را با محاسبات می‌توان نشان داد: اکنون  قیمت هر بشکه نفت بین 40 تا 45 دلار است که پس از کسر هزینه های استخراج این محصول که تقریباً نیمی از قیمت آن را به خود اختصاص می‌دهد نهایتاً بین 20 تا 25 دلار سود در هر بشکه به دست می آید. لذا فروش 100 بشکه نفت، معادل 2000 دلاری می‌شود که هر گردشگر به طور متوسط در طول سفرش به کشور هزینه می‌کند.

آقای امیر آبادی زاده اظهار داشت: کشور ما نیز با دارا بودن بسیاری از جاذبه های طبیعی و تاریخی قابلیت تبدیل شدن به یکی از قطب های مهم گردشگری جهان را دارا می باشد و به همین دلیل است که جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم دولت تدبیر و امید همواره بر توسعه صنعت گردشگری تأکید فرموده اند. لذا ما می بایست خود را برای توسعه این صنعت در کشور بیش از پیش آماده کنیم و به سهم خود با استفاده از پتانسیل های موجود و تکیه بر خرد جمعی بتوانیم به زودی صنعت توریسم را در کشور رونق دهیم . امروزه تردیدی وجود ندارد که ایران به لحاظ گردشگری توانمندی بالایی دارد و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود، متأسفانه امروز سهم کشور ما از تعداد گردشگر و درآمد هنگفت صنعت گردشگری در جهان به نسبت دارا بودن جذابیت های طبیعی و تاریخی کهن فراوان که ما را در بین ۱۰ کشور اول دنیا قرار داده است، بسیار ناچیز است،که برای بهبود این وضعیت باید اهتمام جدی و عزم عمومی داشته باشیم.

وی گفت: از مهم ترین اهداف و برنامه هایی که بایست به زودی اجرا و عملیاتی شود، تبدیل شرکت پرشین گُلف به شرکتی پیش رو و تأثیر گذار بر توسعه صنعت گردشگری کشور می باشد. ما باید تلاش کنیم تا خدمات با کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار بازنشستگان معزز و جامعه هدف خود قرار دهیم.

مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت اشاره داشت: ما اجازه نخواهیم داد برای ذائقه ی بازنشسته تصمیم گیری شود بلکه شرایط را به نحوی فراهم خواهیم ساخت تا جامعه هدف ما بتواند آزادانه خدمات مورد نظر خود را به سادگی سفارش و دریافت نماید.


تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲