نمایندگی کل فروش بلیت شرکتهای
صفحه نخست اخبار جزئیات خبر
نخستین نشست مهدی امیرآبادی زاده، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره با حضور جمعی از مدیران و همکاران شرکت پرشین گُلف

تصوير خبر


GTA News


 
مهدی امیرآبادی زاده مدیر عامل و نایب رئيس هيأت مديره شركت پرشین گُلف در نخستین نشست صمیمانه با کارکنان شرکت

برای جلب رضایت و حفظ کرامت بازنشستگان محترم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد.   

نخستین نشست مهدی امیرآبادی زاده، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره با حضور جمعی از مدیران و همکاران شرکت پرشین گُلف عصر روز شنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۵ پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم برگزار شد.

در این نشست صمیمی مهدی امیرآبادی زاده، ضمن اشاره به ضرورت توجه به صنعت گردشگری و تأثیرات بسزای آن بر  توسعه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور،گفت: امروز بسیارخوشحال هستم که در جمع شما همکاران محترم و زحمتکش قرارگرفته ام و بسیار امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم رشدی  قابل قبول و آینده ای زیبا را برای شرکتی که الحمدالله سابقه طولانی در صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن از جمله صنعت هتل داری و حمل و نقل را در کارنامه کاری خود دارد رقم بزنیم و این شرکت را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

  وی ضمن اشاره به این که فعالیت شرکت در حوزه گردشگری (از جمله ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی شامل رزرو هتل و بلیت) جزو مشاغل حساس، مهم و پربازده می باشد و به همین دلیل است که امروزه از این صنعت به عنوان صنعت هزاره سوم یاد می کنند، گفت: با توجه به این که امروزه بحمد الله کشورمان ایران به لطف برخورداری از نعمت ولایت،خون شهیدان عزیز و زحمت کارگزاران خدوم دولت تدبیر و امید از نعمت امنیت برخوردار است. لذا از مهم ترین اهداف و دغدغه های ذهنی اینجانب صرف نظر از  کمک به توسعه صنعت گردشگری کشور، ارائه خدمات کیفی با قیمت مناسب، جلب رضایت و حفظ کرامت جامعه هدف خصوصاً بازنشستگان محترم و وظیفه بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می باشد و برای رسیدن به این هدف از هیچ گونه تلاشی فرو گذار نخواهم کرد.

ایشان ضمن اشاره به این که سیاست کاری ما حذف واسطه ها و تهیه و تأمین خدمات مورد نیاز مشتریان محترم از شرکت های دست اول است،گفت: ما به دنبال ارتقای سطح کیفی خدمات و کاهش قیمت تمام شده هستیم و شرایط را به نحوی فراهم خواهیم ساخت تا جامعه هدف ما بتواندآزادانه خدمات مورد نظرخود را انتخاب نماید.

ایشان با اشاره به این که برای دستابی به درآمد بالا در سطح قابل قبول و کاهش وابستگی بودجه به تورهای بازنشستگی ناگزیرمی بایست به دنبال تعریف و برگزاری تورهای آزاد باشیم،گفت: انتظار می رود تمام همکاران شرکت در این خصوص احساس مسئولیت کنند و به دنبال جذب مشتری جدید برای شرکت باشند .

در این نشست آقای امیرآبادی زاده از همکاران شرکت درخواست کردند نظرات، انتقادها و پیشنهادهای خود را در خصوص  نحوه عملکرد شرکت و امورپرسنلی بیان نمایند. که اغلب همکاران دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در این خصوص مطرح کردند.

ایشان درپایان این مراسم ضمن اشاره به این که تعالی سازمان ها درگرو ارتقای فردی کارکنان می باشد و تأمین معیشت، افزایش سطح دانش وتخصص کارکنان و همچنین ایجاد آرامش در محیط کار از مهم ترین اولویت های کاری ایشان می باشد، گفت: ما به دنبال استقرار انضباط بیشتر درامور مالی و رعایت اصل اخلاق مداری در شرکت هستیم و بسیار امیدوارم که این مهم به کمک تمامی همکاران گرامی در آینده ای نزدیک محقق شود.


تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵