معارفه آقای خلیلی خمس

با حضور مدیران عامل هلدینگ آتیه صبا و شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی،«بهبود خلیلی خمس» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرشین گلف، در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف، ولی آذروش مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت پرشین گلف در حوزه گردشگری و خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: این شرکت یکی از بنگاه های اقتصادی مهم برای هلدینگ آتیه صبا است که باید با ایجاد تعامل و هم افزایی با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در ارائه خدمات هرچه بهتر به بازنشستگان و جامعه هدف گام بردارد.

آذروش با اشاره به سوابق روشن آقای خلیلی در صندوق بازنشستگی کشوری، نقش وی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرشین گلف مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به حضور نیروهای با تجربه و متعهد در شرکت پرشین گلف می توان از توانمندی های موجود در جهت ارتقا کار و بهره وری شرکت استفاده کرد. تجربه ثابت کرده در هر مجموعه ای که به نیروهای انسانی خود بها داده و از تفکر و پیشنهادات ارزشمند آن ها استفاده کرده، پیشرفت های خوبی به دست آمده است.

وی تاکید کرد: ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و بازنشستگان عزیز و رشد و پیشرفت شرکت نیازمند دوری از مسائل حاشیه ای و تمرکز بر روی کار اصلی و خط مشی تعیین شده است که مدیریت جدید و مجموعه کارکنان شرکت باید با جدیت در این مسیر حرکت کنند.

در این نشست، بهبود خلیلی مدیرعامل جدید پرشین گلف اظهار داشت: پرشین گلف سابقه طولانی در حوزه گردشگری و حمل و نقل دارد و می تواند با توجه به ظرفیت های موجود نقش مهم و اثرگذاری را در صنعت گردشگری، ایجاد اشتغال و در نتیجه رشد اقتصادی کشور ایفا کند.
خلیلی تصریح کرد: خوشبختانه کشور ما، هم از نظر جاذبه های طبیعی و هم آثار باستانی و تاریخی شرایط مطلوبی دارد که می توان با شناخت درست این جاذبه ها، برنامه ریزی دقیق و سرمایه گذاری مناسب به نتایج قابل قبولی دست یافت.

وی با قدردانی از توجه و حسن اعتماد مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، ابراز امیدواری کرد: باید با اتکا به نیروهای توانمند و برنامه ریزی دقیق، در جهت اهداف عالی تعیین شده قدم برداریم.